O nas

REKLAMOVE - MOVE ONLINE

Witajcie w reklamove.pl – Tworzymy dla Was. Nie boimy się nietypowych zleceń.
Wiemy czym jest kreatywność. Działamy terminowo. Zadzwoń lub napisz. Sprawdź!

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją kreatywną. Współpracujemy ściśle z Elevation Group. 

Nasza misja

Jesteśmy wszędzie tam gdzie Twoi klienci. Stawiamy na kreatywność i terminowość. 

Co robimy

Responsywne Strony WWW, Nowoczesne Sklepy,
banery, katalogi, plakaty, ulotki.

Historia

Nabywając doświadczenie w największych firmach marketingowych w Polsce postanowiliśmy stworzyć Agencję Reklamove – Move Online.  Działamy w Kępnie i pobliskich miejscowościach.  Dokładamy wszelkich starań by nasze strony powstawały bardzo szybko a jednocześnie by zachowywały najwyższą jakość.  Zapraszamy także do skorzystania z darmowego audytu Twojej strony internetowej

Od wielu lat wykonujemy również projekty graficzne folderów, katalogów, banerów czy ulotek.
Ponadto wszystkie nasze projekty cieszą się indywidualnym podejściem.

Nasza strategia działania

Poznajemy

Pierwszy etap współpracy to dokładne poznanie Twoich potrzeb. Kiedy znamy specyfikę Twojej firmy oraz branży jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.

Dopasowujemy

Kiedy wiemy w jakiej branży działasz i czym się zajmujesz dopasowujemy odpowiedni produkt który wiemy, że pomoże Ci w skierowaniu Twoich produktów lub usług do odpowiedniej grupy docelowej.

Działamy

Stworzymy dla Ciebie nową stronę lub sklep internetowy. Pomożemy w SEO – budowaniu wizerunku Firmy w Internecie. Stworzymy również kampanie w Google Ads lub w mediach społecznościowych.

Dlaczego warto?

Gwarantujemy najwyższą jakość odpowiednią do aktualnych standardów i wymagań obowiązujących w branży. Jesteśmy na bieżąco ze szkoleniami oraz trendami na rynku w marketingu.

Określamy cel naszych działań. Tworzymy kampanię ściśle sprecyzowane. Zajmujemy się pozycjonowaniem oraz reklamami zarówno w internecie jak i poza nim.

Elevation Group – Brytyjska Spółka jest naszym bliskim partnerem. Wymieniamy się doświadczeniami oraz wspólnie prowadzimy niektóre kampanie.

Znajdziemy dla Twojej branży najlepsze kanały promocji. Zadzwoń, napisz – sprawdź.

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów. Posiadamy: Copywriterów, Informatykow, Grafików oraz Social Media Ninja. Jesteś w dobrych rękach.